Bio riasy

Bio riasy

  • Out of stock
    4 „superzelené“ posilňovače imunity: zmes prášku z pšeničnej trávy, jačmennej trávy, spiruliny a chlorelly – s vysokým obsahom chlorofylu ochutený baobabom.
  • Táto zelená mikroriasa má výnimočný obsah chlorofylu. Má čistiaci účinok, je naším hlavným pomocníkom pri detoxikácii, predovšetkým pri odstraňovaní ťažkých kovov. Prispieva aj k zdraviu našich čriev: podporuje rast prospešných baktérií.
  • Táto zelená mikroriasa má výnimočný obsah chlorofylu. Má čistiaci účinok, je naším hlavným pomocníkom pri detoxikácii, predovšetkým pri odstraňovaní ťažkých kovov. Prispieva aj k zdraviu našich čriev: podporuje rast prospešných baktérií. Vo forme tabliet sa ľahko konzumuje, má nerušivú chuť. 1 vrecko obsahuje 250 ks tabliet, 1 tableta = 500 mg.
  • Táto modro-zelená mikroriasa je jednou z najstarších potravín našej Zeme. Charakterizuje ju veľmi vysoký obsah chlorofylu, plnohodnotných bielkovín a zdravých mastných kyselín. Nášmu organizmu pomáha v zmierňovaní alergických príznakov a ochrane krvného obehu.
  • Táto modro-zelená mikroriasa je jednou z najstarších potravín našej Zeme. Charakterizuje ju veľmi vysoký obsah chlorofylu, plnohodnotných bielkovín a zdravých mastných kyselín. Nášmu organizmu pomáha v zmierňovaní alergických príznakov a ochrane krvného obehu. Vo forme tabliet sa ľahko konzumuje, má nerušivú chuť. 1 vrecko obsahuje 250 ks tabliet, 1 tableta = 500 mg.
  • Zelená rastlinná zmes z rias a prášku zo šťavy z jačmennej trávy s výnimočne vysokým obsahom chlorofylu. 100 % bio zloženie. Vo forme tabliet sa ľahko konzumuje, má nerušivú chuť. 1 vrecko obsahuje 200 ks tabliet, 1 tableta = 500 mg.