TABLETY BIO ALGA VO VEĽKOM BALENÍ

TABLETY BIO ALGA VO VEĽKOM BALENÍ

Ak aj vy túžite byť zdravším, urobte konkrétne kroky v záujme dosiahnutia tohto cieľa.  

Užívanie tabliet alga v bio kvalite je z tohto hľadiska vynikajúcim nápadom, veď s ich pomocou môžeme svoj organizmus nadupať nespočetným množstvom nutričných látok. Regulujú a odľahčujú trávenie, detoxikujú organizmus, čistia črevá.

Detoxikáciou sa znižuje pocit hladu, teda alga tablety vám môžu poslúžiť aj v prípade diéty. Nemôžeme však zabudnúť ani na imunitný systém, lebo bez vhodnej ochrany môže byť náš organizmus veľmi zraniteľný. Je ťažké čo i vymenovať rozsiahlu škálu vitamínov a minerálov, ktoré sa nachádzajú v bio alga tabletách v balení 250 ks.  

Obsahujú napríklad horčík, draslík a vápnik. Ich užívanie prináša benefity aj vďaka  obsahu železa a fosforu.  Vysoký obsah rastlinných bielkovín taktiež podporuje optimálnu činnosť organizmu. Tento produkt v bio kvalite pokojne môžu konzumovať aj vegetariáni či vegáni. Doporučuje sa užívanie tohto bio prípravku začínať s menšou,  tzv. „navykaciou“ dennou dávkou, lebo pre jeho detoxikačný účinok môže spôsobiť hnačku. 

Dlhodobým užívaním si váš organizmus zvykne na pravidelnú konzumáciu. Prípravok sa dá kúpiť nielen vo forme bio alga tabliet, ale aj vo forme bio alga pášku. Vy sa rozhodnete, či najprv chcete vyskúšať verziu s názvom spirulina alebo chlorella. Pre výraznú chuť sa doporučuje prášok rozpustiť v ochutenej tekutine, a tak menej cítiť chuť morských rias.

2019-01-07T14:40:56+00:00